Teslimat Bilgileri

 

Genel

Bu bölüm Ahmet Express 'in genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizden alışveriş yapmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Ahmet Express bu sayfada belirtilen koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. 

 

http://www.ahmetexpress.com internet adresinin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Ahmet Express ‘in haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım,tasarım,ürün,resim ve bilgilerin her hakkı Biltek Elektronik ’e aittir.

Kargolama

Saat 17:00 'a kadar verilen malzeme siparişleri malzeme stoklarımızda var ise aynı gün alıcı ödemeli olarak kargoya verilir. Siparişi verilen ürünler kargo şirketine bağlı olarak 1-3 gün içinde müşteriye teslim edilir. Stoklarımızda bulunmayan malzemeler için müşteriye bilgi verillir. Malzeme stoklara dahil edildikten sonra en kısa sürede kargoya verilir.

Saat 17:00 'a kadar siparişi verilen cihazlar stoklarımızda bulunuyor ise aynı gün kargoya verilir. Siparişi verilen ürün müşteriye özel üretilip kargolanacak ise üretim süresi müşteriye bildirilir,üretimi yapılır ve kargoya verilir. Kargo şirketine bağlı olarak 1-3 gün içinde müşteriye teslim edilir.

Sipariş İptali

Bütün müşterilerimizin ürünler kargoya teslim edilmeden önce siparişlerini iptal etme hakları vardır.

Ürün İadesi

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 gün içindehttp://www.ahmetexpress.com'un düzenlemiş olduğu fatura ve iade sebebinizi içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz. 8 günü geçtikten sonra yapılacak iadeler geri alınmamaktadır.

Ürün iadelerinde iade sebebini belirten dilekçenin dışında ayrıca'' http://www.ahmetexpress.com/index.php?route=account/return/insert'' adresinde bulunan "Geri İade Formu" nun da doldurulması gerekmektedir.

Ürün iadelerinde bütün masraflar (kargo ücreti,havale ücreti vb.) müşteriye aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

Özel ürünler için iade şartları;

İade İşlemİ

İadesi yapılan ürün / ürünler ilgili bölüm tarafından incelendikten sonra, yukarıdaki kriterler dahilinde iadesine engel teşkil olabilecek bir husus yok ise iade alınarak ilgili kişiye verilen bilgilere göre 3-7 iş günü içerisinde söz konusu tutar iade edilir.

Web Sitesinde Değişiklikler

www.ahmetexpress.com web sitesinde herhangi bir duyuru yapılmaksınız bilgi,hizmet,ürün vb. her türlü veride değişiklik yapılabilir. Bu değişiklikler, sitede yayınlanmaya başladığı andan itibaren yürürlüğe girmiş kabul edilir. Buna göre bu siteye üye olmanız veya siteyi kullanmanız yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Ahmet Express © 2021